PEGGY PORSCHEN LONDON

28 July 2019 116 Ebury St, Belgravia, London SW1W 9QQ, Spojené kráľovstvo


 Počas našich troch dní v Londýne sme jeden dník venovali ružovej. Spojili sme to s návštevou jednej z najznámejších ružových cukrární v Londýne, Peggy Porschen. No či to stálo naozaj za to, to sa dočítate nižšie.
Išli sme sem skoro hodinu, no ten pohľad na ružovú cukráreň ozdobenú kvetmi stál za to. Veď vy viete podľa môjho instagramu, že ružovú môžem a kvety tak stonásobne viac. Počkali sme si teda pokiaľ nás usadia, aby sme sa mohli konečne pofotiť a pochutiť si. Vedľa nás však sedeli asi štyri baby, ktoré sa nonstop fotili, no už boli na odchode a  na stole mali kávu, z ktorej mali odpité len trošku a zákusky, z ktorých bola väčšina nedojedená. Ešte hovorím Verone, že to sú určite len nejaké insta hviezdy, ktoré sa prišli len sfotiť alebo sú to turistky, ktorým fakt nič z toho nechutilo. 
Objednala som si cappuccino a pavlovu tortu, keďže tá jediná bola bezlepková. Neviem ako si predstavujete pavlovu tortu vy, ale podľa mňa má byť zvnútra šťavnatá a zvonka krásne chrumkavo vysušená. Peggy zjavne nevie ako má pavlovka chutiť, pretože toto bol čistý obschnutý betón. Keď som si ju naberala vidličkou, bála som sa, aby mi z toho taniera nevyletela. Jediné, čo mi na nej chutilo boli tie jahody.. Takže z 10 bodov dávam teda 1. Bohužiaľ.
Na nasledujúcej fotke môžete vidieť aj spomínané cappuccino. Škoda, že som ho nesfotila lepšie (alebo vlastne našťastie). Opäť, nerozumiem ako takéto niečo môžu zákazníkovi ponúknuť. Cappuccino malo popraskanú "penu" ako zovreté mlieko zo škôlky. A vtedy bolo asi aj robené. Absolútne vôbec to nechutilo ako káva, od tej to malo neskutočne ďaleko. Nazvala by som to horkou vodou. Prvý krát v živote sa mi stalo, že som nedopila kávu. A to vypijem aj neskú... 
No čo, stále sem túžite ísť?
Nie všetko krásne a instafriendly je aj dokonalé a chutné. Jediné, čo vám môžem odporúčiť je odfotiť sa tu. I keď po takejto negatívnej skúsenosti by som tu nikomu reklamu nerobila. Nemecká Peggy Porschen sa teda má čo učiť. Smutné však na tom je, že vám toto nenapíše žiaden slávny influencer. Toľko odo mňa. 

OUTFIT
Top: Zara / Sukňa: SecondHand / Sako: Mango (od Tami) / Topánky: Asos
__________________________________________________________________________________________________________________________________
SL

♥ ♥ ♥ 

Post a Comment

© Sabina Laktis. Design by FCD.