TAKÁ OBYČAJNÁ NEDEĽA

19 May 2019 951 52 Vieska nad Žitavou, Slovensko
Toto sa mi asi ešte nikdy nepodarilo - dať niečo aktuálne na blog s odstupom asi troch hodín. Môžete mi pogratulovať.Vlastne som absolútne neočakávala, že sa dnes pustím do písania blogu a upravovania fotiek. Ale keďže Žari pozeral hokej, hneď sa našiel čas na upravovanie. ;)
Naša dnešná nedeľa pozostávala z malého nakupovania. Nie, neboli sme v nákupnom centre mínať peniaze na oblečenie. Priznám sa, že som ten typ, ktorý neznáša nedeľné nákupy, práve naopak, trávim ten čas vonku s najbližšími. A tak to bolo aj túto nedeľu. Žariho som ukecala, aby sme išli pozrieť do Viesky nad Žitavou pivónie. Tajne som dúfala, že budú mať tú moju vysnívanú bielu a predsa mali! Hneď som bola spokojnejšia. Najskôr musím trošku pogoogliť aké slnko/tieň má rada, aby sa o rok krásne rozrástla a vykvitla. Inak, popravde neviem, na čo sa teším do budúcnosti viac - či na zariaďovanie domu alebo vysádzanie záhrady. Ako ste na tom vy? :)

Outfit: Šaty: H&M / Tenisky: New Balance / Kabelka: Bershka
__________________________________________________________________________________________________________________________________
SL

♥ ♥ ♥ 

Post a Comment

© Sabina Laktis. Design by FCD.