MY 21st BIRTHDAY

11 November 2018 Budapešť, MaďarskoMoje najkrajšie narodeniny za celých 21 rokov! A to len vďaka môjmu milovanému boyfriendovi. Vo štvrtok /8.11./, keď som mala BDay, mi na obed priniesol krásnu kyticu a jeho homemade bezlepkovú pizzu. Nikto, žiadna reštaurácia mi doposiaľ nepripravila chutnejšiu! A keď som už mala plné bruško a spokojné ja a neočakávala nič iné, prišla veta: "Zajtra po škole ťa vyzdvihnem, pobaľ sa na jednu noc a vezmi si outfit." Slovné spojenie "vezmi si outfit" mi vynorilo v hlave toľko otáznikov, že som nevedela ani zaspať. Nie lenže som nevedela čo si obliecť, no hlavne som nevedela KDE sa obliecť. Sukňu-nohavice? Casual-elegant-sporty? Milión otáznikov. 
Ráno ma teda vyzdvihol a čakali sme na vlak. Samozrejme, že mi dal slúchadlá, aby som nepočula smer cesty. Keď sme už ale prišli do Nových Zámkov, vedela som, že do Bratislavy, Košíc, Tatier teda nepôjdeme. Budapešť ! Och, tak ma potešil. Konečne sme vypadli kúsok za hranice a do mesta, ktoré mám tak rada! Ubytovaní sme boli na Obchodnej ulici, oproti Zare a na vedľajšej ulici práve otvorili a zahájili Vianočné trhy :) Takže atmosféra bola ešte krajšia. Zložili sme sa, freshla makeup a utekali sme do mesta pokiaľ bolo ešte svetlo. A stihli sme podľa mňa ten najkrajší západ slnka! Magický! Cítila som sa tak spokojne, šťastne a vďačne. V ten moment mi nič nechýbalo. 
Budapest Eye, Talianska večera a neskôr vo vinárni na pohár (alebo 3) vína.  Bude to znieť asi divne, ale bolo to asi naše prvé "typické" rande - myslím také ako vo filmoch :D Tým, že sa poznáme 6 rokov a z toho sme 4 roky boli najlepšími priateľmi, tak sa náš vzťah takýmto rande štýlom nevyvíjal :D Takže randíme teraz a stále - aj po dvoch rokoch čo sme spolu. ♡  
Ďakujem Láska !
BTW: neoslavovali sme len moje narodeniny, ale takisto 1 000 vás na mojom Instagrame. Ďakujem! 

SL
♥ ♥ ♥ 

Post a Comment

© Sabina Laktis. Design by FCD.