BUSY MONTH

25 October 2018 Nitra, SlovenskoOkej, posledný mesiac bol (aj stále je) tak trošku dosť busy. Dookola škola-robota a už len kvôli tomu si vážim každú jednu chvíľu, keď prídem domov na dlhšie ako sa len vyspať. Síce stále pendlujem, no čas na dobrú kávu si nájdem vždy.  Obzvlášť, keď mám okno 4 hodiny a potrebujem vyplniť čas. Kvôli tomu som dokonca začala čítať knihy. Veľa z vás mi písalo ohľadom tej, ako mať veci v péčku. Neviem vám ju 100% odporúčiť, keďže ju vždy čítam len v Pantarhei pri flatwhite 😁Ale niektoré kapitoly tam sú naozaj fajn, iné zas menej.. 
Ako som už vyššie spomenula veľké medzery medzi prednáškami, prišla som na to, že potrebujem medzi tým robiť niečo produktívne a hlavne niečo pre moju budúcnosť. Žiadne pofľakovanie a už vôbec nie nakupovanie :D Preto prvá vec, ktorú považujem za musthave je notebook. Doteraz som ho vôbec nepotrebovala, keďže si všetko robím na mobile (okrem školských vecí, na to máme ten spomalený šrot, kde hrá brat CSko a a EuroTrackSimulator). Tak ak máte nejaký dobrý odskúšaný, určite mi dajte vedieť! :) 
No a okrem tej školy a práce sa samozrejme diali aj tie príjemnejšie veci. Pred dvoma týždňami mali Žarovi najlepší kamaráti narodeninovú párty, tak mi to padlo veľmi vhod vypustiť paru (a nahodiť po dlhom čase omietku a vlny). Mamina zrovna v ten deň mala narodeniny, takže si viete predstaviť môj sobotný kvetinový nákup :) Tak by som nakupovala častejšie :))
Tento pondelok sme zas boli so Žarim v Bratislave na jednej konferencii o Social Media - ako ich zmysluplne spravovať. No ale veľa nového sme sa teda nedozvedeli. Vlastne skoro nič. Myslím, že to bolo skôr zamerané pre vyššiu alebo začínajúcu kategóriu ľudí. Hosťom bola aj známa slovenská bloggerka SweetLadyLollipop. Aspoň od nej som čakala niečo o Instagramových spoluprácach. Asi som náročná 🙊.. Odmenou za failový večer bol pohárik  a ráno najchutnejšie a najkrajšie raňajky v Mondieu. Och, a na výber glutenfree. Milujem podniky, v ktorých sa viem najesť aj ráno, na obed a večer. Nechápem ako som tu ešte nemohla byť! Mňamky. 
Dúfam, že nasledujúce týždne budem viac aktuálna a podarí sa mi blogovať a fotiť outfity častejšie. Inak, až 92% z vás hlasovalo, že by ste uvítali krátke videá tu alebo na YouTube. Prekvapili ste ma :) Ak máte niečo konkrétne čo by ste v nich chceli vidieť (makeup, kozmetika, outfity), kľudne mi môžete písať návrhy! xx 
SL
♥ ♥ ♥ 

Post a Comment

© Sabina Laktis. Design by FCD.