TOO YOUNG

06 February 2018 Slovensko


Môžem Vám  povedať o mojich dnešných myšlienkach? 
Premýšľala som, aké je v dnešnom svete ťažké vymyslieť zaujímavý, kvalitný a hlavne originálny obsah. Nemám na mysli len blogerov, ale týka sa to asi každého povolania a myslím, že aj všeobecného bytia. Ak chcete byť fakt dobrým fotografom, hudobníkom, módnou návrhárkou či cukrárkou, do každého jedného povolania treba vložiť samého seba a ani len kúsoček niekoho iného.   
Treba neustále spoznávať svoje "ja", to čo nás baví, to čo nerobíme na nasilu. A je to ťažké - aspoň pre mňa. (Tým nechcem povedať, že všetko robím nasilu :D) Ale viete čo? Sme ešte *príliš mladí na to, aby sme mali hneď teraz všetko to, čo chceme/alebo, aby sme vedeli čo chceme. Možno si budem teraz protirečiť, že máme dosť času celý život (lebo popravde, nikdy nevieme koľko ho naozaj máme) učiť sa z každého jedného dňa, ale je to naozaj tak! Máte wishlist alebo to do list? Ja tam mám toho celkom dosť. Rôzne destinácie, povolanie a samozrejme aj nejaké materiálne veci. ALE viete čo si hovorím? Tam pôjdem, až keď budem mať toľko rokov, a hento bude moje povolanie, až keď si prejdem tým a tým... Netreba chcieť všetko hneď. Na niečo treba dozrieť, pretože sme stále príliš mladí. A hlavne sa nemôžeme s niekým porovnávať. Všetko má svoje pre a proti a preto v živote nie je nič len tak lusknutím prsta. Či už so mnou súhlasíte alebo nie, taký je môj pohľad. Kľudne mi vaše skúsenosti alebo myšlienky napíšte tu dole a budeme múdrejší viacerí ;) 

*aby sme sa rozumeli, hovorím o mojej vekovej kategórií OUTFIT

Konečne som v našom okolí našla miesto, kde vynikne aj môj outfit. Fotky vyzerajú slnečno a teplo, no opak bol pravdou - skoro som zamrzla. Fotil ma samozrejme @michalzarnovican a opäť to bola záležitosť 10 minút, presne ako na Sicílií, pamätáte? Ak nie, klik na Siciliana beach shooting . Niekedy je výsledok lepší  z neplánovaného 10 minútového fotenia než z plánovaného-hodinového. Alebo stačí mať len dobrý outfit a cítiť sa sebaisto?
Kabát: Zara
Košeľa: H&M
Džínsy: Bershka
Čižmy: nájdené u nás na povale
Náušnice: Primark
Okuliare: H&M
Hodinky: Lambert QuartzNo a ešte aby som nezabudla! 
Ako vidíte, rozhodla som sa písať blog po slovensky kvôli vašim hlasom na Instastory. Väčšina z vás hlasovala za slovenčinu (skoro 70%), z čoho som bola celkom NEmilo prekvapená. Písanie blogu len v angličtine alebo v slovenčine má svoje výhody i nevýhody a ja sa však musím rozhodnúť, či ostať len pri slovenčine alebo písať v oboch jazykoch (keďže to je skôr otázkou času). 
Som veľmi vďačná za vaše postrehy, otázky, názory a takisto s vďakou prijímam nie len vaše milé slová, no takisto aj hejty. Totižto, všetky tieto veci ma niekam posúvajú. Takže píšte a komentujte! 

SL
♥ ♥ ♥ 

1 comment

  1. Palec hore za odvahu stáť v tej zime bez kabáta :)) inak sa mi veľmi páči zladenie hnedých čižiem a toho bieleho topu :O normálne rozmýšľam že tak pôjdem aj do školy :D čižmy mám z https://www.eobuv.sk/damske/cizmy-a-ine/cizmy.html už len získať podobný top <3 Mimi

    ReplyDelete

© Sabina Laktis. Design by FCD.