BANSKÁ ŠTIAVNICA II.

19 February 2018 969 01 Banská Štiavnica, Slovensko

Asi začína byť našim zvykom chodiť v každom ročnom období do Banskej Štiavnice. Malinké, historícké a zaľúbené. Asi takto by som opísala toto krásne príjemné miesto. Svoje čaro má nie len v lete, no takisto aj v tomto zasneženom ročnom období. 
Bol utorok, keď sme s Michalom vymýšľali plán na celý deň. Priznám sa, že nám to veľmi nešlo, keďže nám to skomplikovalo viac-menej počasie. Prišiel ku nám, na obed mi uvaril pastu alã Carbonara a vyrazili sme. (Majkl je veľmi dobrý kuchár, alebo dobre vie aké je ťažké cestovať s hladnou Sabínou..) Fotky som samozrejme "ukradla" Michalovi, pretože mne sa veľmi nechcelo v ten chladný deň fotiť a ani vymýšľať outfit - veď vidíte. V takom počasí som radšej vsadila na kombináciu - pohodlne a teplo. 
Ak si pamätáte, boli sme tu ešte niekedy v júli, no ak nie, klik na link letného postu - Banská Štiavnica ↫
Po ceste domov sme sa ešte zastavili v Nitre u BeardedBrothers na predValentínsku večeru (ale inak nepatrím k uznávačom tohto dňa) a medzičasom sme si spísali náš spoločný travel list - miesta a ročné obdobie, kedy chceme dané miesto navštíviť, aby sme predišli situáciám ako táto, že sme ešte pol hodinu pred sadnutím do auta, nevedeli kam ideme :D Myslím, že je to skvelý nápad  a v budúcnosti sa vyhneme dlhým chvíľam premýšľania.  
Máte aj vy s vašou polovičkou spísaný nejaký spoločný zoznam vecí či miest? 
Milovníci zimy, vy si ešte tento mesiac užívajte a ja pevne verím, že už čoskoro príde moja obľúbená jar.

SL
♥ ♥ ♥ 

Post a Comment

© Sabina Laktis. Design by FCD.