SICILIA

29 August 2017 91100 Trapani, Province of Trapani, Taliansko


A som tu opäť. Tentokrát som znovu dovolenkovala, ale už konečne v mojom milovanom Taliansku. Sicíliu sme mali booknutú už asi od februára, takže sme sa pol roka nevedeli dočkať tejto vacanzi. 

Leteli sme z BTS do Milána, kde sme si mysleli, že stihneme zájsť do centra a aspoň si spraviť fotku pred svetoznámym Duomom; no časovo to žiaľ nevychádzalo.  Ale čo dokáže ženu potešiť viac? Jedine nákupné centrum oproti letisku :D Heaven.

Po asi 4-5 hodinách nakupovania, sme sa presunuli opäť na letisko a leteli sme už do finálnej destinácie- Trapani na Sicílii. Tak malé letisko som ešte asi ani nevidela. 


Po hodinovom lete sme si vzali taxík a presunuli sme sa do apartmánu, kde nás už čakal dolce e sympatico Stefano, nápomocný a milý hostiteľ, kt.nám nechal ešte aj domáce sicílske vínko zachladiť.  


Program na náš týždeň? Chill,more, dobré jedlo a siesta. 

Typická sicílska keramika a vzory sú jednoducho krásne a výnimočné. 


V jeden večer sme sa boli prejsť na móle popri pláži a objavili sme tento nádherný vkusný club, kde všetko so všetkým ladilo a ešte sme si stihli vychutnať aj západ slnka. Keby tu oslavujem moje 20.narodeniny,tak som asi viac než šťastná 🙈škoda, že sú až v novembri😔


Ostrov Favignana: 


Cestou späť som uvidela jeden z najkrásnejších obchodov vôbec. Stefaniamode, kde mali kúsky od svetových značiek ako Dolce&Gabbana, Gucci, Chloe, Prada, Fendi, etc... 
Absolutná nádhera. Aj by som tu bývala(alebo aspoň mala taký šatník 🙈🙊😍😆😅).


Myslím, že sme si tento týždeň skvele užili, zasmiali sa a veľa zažili.
Šťastné chvíle s nimi. . .


Trošku som vás zaplavila fotkami, tak sa ospravedlňujem :D a nasledujúci blog bude z fotenia odtiaľto, zo Sicílie. Už čoskoro :) 


SL
♥ ♥ ♥ 

2 comments

© Sabina Laktis. Design by FCD.